Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet odmawia seksu- co z tym zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-05, 16:32   #1
Nina120888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7

Facet odmawia seksu- co z tym zrobić?


Hej!
Mam problem z facetem z którym spotykam się od kilku miesięcy. Jeśli chodzi o charakter to generalnie mi odpowiada, poza małymi zgrzytami. Problem zaczyna się w łóżku- zaczęliśmy uprawiać seks i on ciagle ma problem z erekcją (a jest młodym facetem przed 30-tka). Albo nie jest w pełni twardy, albo szybko opada- nawet jak jest we mnie. Próbowałam go podpytywać czy to ze mną ma problem- ze może się mu nie podobam. Odpowiedział, ze jestem dla niego atrakcyjna i jeśli by tak nie uważał to by ze mną nie był. Podpytywałam tez o stan jego zdrowia- powiedział, ze wszystko ok. Zapytałam wiec czy może nie ma jakichś złych doświadczeń i czy bariera nie leży w głowie- okropnie się wkurzył, ze próbuje zrobić z niego wariata. Ilekroć wspominałam o jego erekcji to twierdził, ze nie widzi problemu i, ze przecież mamy udane życie seksualne. Po „seksie” pomimo, ze nie doszło u niego do wytrysku mówi, ze bardzo mu się podobało itp.
Od jakiegoś czasu mam wrażenie, ze on unika zbliżeń seksualnych- ciagle się źle czuje, jest zmęczony, chce to zrobić później, a jak już jest „poźniej” to o tym zapomina. (. I zastanawiam się o co tutaj chodzi...? Chciałabym coś z tym zrobić, bo przez te sytuacje nie czuje się jak kobieta. Cały czas mam schizy, ze to dlatego, ze ja się mu nie podobam. Budzą się we mnie dziwne zachowania- ciagle robię mu awantury, ze sie gapi na inne kobiety. Ostatnio wkurzyłam sie na niego za oglądanie top model, zwłaszcza, ze opowiadał, ze była tam jedna dziewczyna z warunkami na modelkę i mu się podobała. Nigdy w życiu tak nie miałam i myśle, ze to przez sprawy łóżkowe. Irytuje mnie, ze na modelki chętnie sobie popatrzy natomiast ze mną nie chce nawet chodzić do łóżka. Próbowałam z nim rozmawiać, ale jego zdaniem to ja ciągle się czepiam i gadam to samo.
Moim zdaniem problem jest duży, bo oprócz tego, ze na pewno jemu doskwiera, to doskwiera tez mi.
Nie wiem jak mam do niego dotrzeć. Co o tym myślicie? Co byście zrobiły?
Pomimo, ze poza sprawami łóżkowymi nie narzekam na ten związek to coraz częściej myśle o tym czy go nie zostawić...
Nina120888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując