Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-24, 06:28   #314
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Hej dziewczyny. Wybaczcie, ze dopiero teraz ale nasz swiat sie kręci teraz wokół dwóch małych istot i dopiero sie siebie uczymy. Na nic brak czasu... Właśnie pisze z malym ssakiem na cycu 🤣 To tak: po baloniku mialam 5-6 cm rozwarcia ale szyjka trzymała. We wtorek po 13 odeszly mi wody i zaczęły sie skurcze. Coraz mocniejsze i mocniejsze i co 5 minut. W miarę regularne ale rozwarcie nie postepowalo. Wody laly sie laly, ciagle z tż do kibelka biegalismy. W końcu się poddalam i poszlam pod prysznic i tam spedzilismy większość czasu. Serio lało sie jak z fontanny 🤣Po 19 ktg i skurcze co 2-3minuty. Pobrali mi morfo, zrobili lewatywe( ale odlot&#129315 wzielam prysznic i dyla na porodowke. A tam... nic. Do 22 męczyłam się ze skurczami, rozwarcie nadal 5-6 cm i szyjka trzymala a ja z bolu po ścianach chodziłam. Po 22 nagle wszystko ucichlo calkowicie. Ktg na 0, co jakis czas tylko krzyzowe czułam. Przed północą zapadla decyzja ze nie ma sensu mnie ani dzieci męczyć (wody poszly od synka) i idziemy na cc. Najgorzej wspominam zalozenie cewnika, na sali operacyjnej mowili ze jeszcze nikt tak zle na niego nie zareagowal. Samo cc trwalo bardzo krotko. Decyzja zapadla jakos o 23:45 a o 23:58 wyskoczył synek. Córka minutę później. Zdarzyli zalapac sie na 20 sierpnia 🤣 Znieczulenie działało, ale bardzo dziwne uczucie kiedy wyciagają dzieci. Synek miał 2890g i 52 cm 10/10. Corka 2750g i 51cm 9/10 (dlugo sie różowiła). Kontakt skora do skóry byl od razu jak mnie zabrali do pokoju bo cos temperatury nie trzymaly. I w sumie trwal on z 5 godzin. Jestem mega wymęczona ale szczęśliwa. One są takie śliczne, spokojne i kochane [emoji7] ale stwierdzam, ze wolałabym juz przecierpiec sn. Bardzo zle zniosłam cesarke, wstawanie to ogormny bol, czuje jak wszystko sie przelewa, ledwo chodze i ciagle na lekach przeciwbólowych. Dzis jest trochę lepiej. I dzis wracamy do domku [emoji7][emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora