Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejny wątek, kolejny kryzys. Zaraz ślub.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-29, 05:34   #1
Aleksandrowo26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 18

Kolejny wątek, kolejny kryzys. Zaraz ślub.


Hej Laski.

Muszę się Wam poradzić. Jakoś od miesiąca mamy ze swoim Narzeczonym kryzys.


Wszystko przez stres i przez wiele innych czynników. kochamy się . Za kilka miesięcy ślub. Jednakże coś pękło...


Ostatnio są ciągle kłótnie o wszystko.
Moja niska samoocena też się do tego przyczynia. Mój facet, jest ogólnie zamknięty w sobie. Wiedziałam o tym od pczatku... Podejrzewam, że ma jeszcze niższa samoocenę niż ja. Tylko, że przez to, że jest zamknięty... Nigdy o tym nie powie na głos.

Nie chce rozpisywać czego dotyczą kłótnie. Do tego wiadomo co dzieje się jak dochodzą emocje.


Mam już tego dosyć, zwłaszcza, że przez swój charakter.. Wiem, że 90% powodów do kłótni stwarzam ja. Mam dosyć kłótni, pretensji, dobijania się. Wstyd się przyznać, ale strasznie uzależniłam się od swojego faceta. I wiem i gdy im bardziej czegoś chce od niego, on '' ucieka '' bo ma dosyć... Nie wiem czy nie zaduzo wymagam...


Nie chce skreślać naszego związku. Do tej pory wszystko grało.

Jak myślicie czy można jeszcze cokolwiek naprawić jak jest już etap kłótni, wzajemnych pretensji...?


Kochane proszę o jakieś rady. Chciałabym zacząć od siebie, bo tak na łatwiej, aby coś zmienić... Czy miałyście kryzys w związku? Czy go przetrwałyscie? Czy macie jakieś rady?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aleksandrowo26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując