Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-03-25, 13:28   #3375
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Gdybym wiedziała co to jest Kibbe od wczesnych lat, nie miałabym kompleksów. A tak to późno odkryłam, że aż wstyd. Się zaczęło od tego, że mi taka biżuteria, ale w formie naszyjników bardzo pasowała, a nigdzie takiej nie ma. Znalazłam w teatrze. Wszystkie kolczyki w sklepach były za krótkie. To ich latami nie nosiłam, bo za różnica czy mam wkrętki czy nie. Zawsze szłam w gotyk, głównie przez muzykę. A potem znalazłam Kibbe i wszystko jasne

TR to chyba najgorszy typ do ubrania w zwykłych sklepach. Przynajmniej u mnie. W Internecie jest wszystko

A makijaż to już rozwiązał wszystko. Mocna szminka, kredka na górnej linii wodnej i tusz. Tyle wystarczy. Ale bez szminki się nie obejdzie. Wyglądam bez niej jakbym się w ogóle nie pomalowała. I jak się wzbraniałam przez tymi szminkami! A to tak ogromną różnicę robi w wyglądzie
Ja nie wiem, jak jakakolwiek TR może mieć kompleksy Te osoby są modelowo wręcz piękne. Może tylko pod względem wzrostu mogą czuć się niedowartościowane, ale kto w sumie powiedział, że tylko wysokie osoby są piękne czy atrakcyjne?
Gotyk w łagodniejszej wersji, takiej pod inspiracje wiktoriańskie bardzo mi pasuje do stylu Twojego typu.
Mocna szminka jako akcent w makijażu zawsze bardzo mi się podobała, dużo bardziej niż popularne ostatnimi czasy szminki tzw. nude.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując