Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-30, 00:51   #56
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Nie wiem już co napisać Leon Tobie. Nie odczarujesz rzeczywistości ani nie uchronisz nikogo. Każdy wie co się stanie, co będzie. Moja ciąża była moją pierwszą i już wtedy wiedziałam że może być ostatnią. Mnie nikt nie oszukał jedynie sam los. Krótko po T. miałam poważną operację usunięcia mięśniaków i plastyki macicy. Nie wiem co z tego wyjdzie ale nie miało to żadnego związku z T. Miałam przed T. myśli samobójcze. Myślałam że lepiej będzie jak umrę ja i dziecko razem. Jednak bałam się o męża. Nie chciałam ponosić jeszcze winy za niego. Opowiadał w tamtym czasie że rozumie tych co się wieszają. Nie było mnie wtedy na forum. Co byłoby z nami wtedy? Może byś przeczytała o nas w TVN24 wtedy. Jaki był wtedy dla nas ratunek? Nie było żadnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

To jest przykre jak tyle razy poroniłaś. To na pewno boli. Tylko kto to powiedział że nie można donosić ciąży po T. Jeśli dziecko umrze w Tobie to też indukuja poród przedwcześnie np.w 5 mc. Moje dziecko uratowało dwa życia. U nas nie chodziło o innych o opinię czy o cierpienie. Tylko chodziło o śmierć i życie. Nie ukrywam tego. Mój ojciec i matka byli przerażeni bo widzieli mnie jak z wyłam z rozpaczy po odebraniu wyników. Mąż był świadkiem jak wyłam na lekarzy na profesorów że pomylili się, że mają coś zrobić. Cały oddział widział i słyszał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując