Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-06, 21:51   #67
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Kasztanka, może być infekcja, zaczerwienienie, obrzek i pulsujący bol to objawy. Jakkolwiek częściej po małej ranie typu wkłucie niż płaskie zacięcie.
Wlasnie dlatego sie nie spodziewalam tej infekcji - to tylko malutkie plaskie rozciecie na skorze, w dodatku zaczerwienienia i obrzeku brak, jedynie goic sie nie chcialo przez tydzien, a u mnie wszystko sie przyslowiowo "goi jak na psie", nawet oparzenia sloneczne drugiego stopnia na calym ciele, gdzie skora az pekala calkowicie mi sie wygoily w mniej niz tydzien. A tu niespodzianka. Drugi dzien antybiotyku i bol jest juz duzo mniejszy.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Na poczekalni miałam znieczulona 4 latke ( tez się bała, ale przekonałam ) i chłopaczka z adhd, który nie może za długo czekac bo go roznosi. a baba po 10 minutach robi publiczna awanture na poczekalni, bo ja nie mam podejścia do dzieci i za krotko przekonuje jej corke do leczenia, mowiac, ze się spiesze. Gdybym rzeczywiście ja olała, spławiła dzieciaka na wstępie, nie obejrzała, nie wyjaśniła matce przyczyn przebarwień na zebach...Ale i tak było zle. tak się oburzyłam i rozzaliłąm po trochu, bo akurat małych pacjentów mam tłumy...
Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Kama - reakcja matki wyjaśnia dokładnie dlaczego dziecko tak się zachowuje. Współczuję tej dziewczynce, nie będzie miała lekko.
Caffe idealnie to ujela, wspolczuje temu dziecku, naprawde.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora