Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-11, 17:18   #21
Misia452
Zakorzenienie

Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zawsze w tych sklepach jest jakby woda.
No w Pepco ewidentnie denaturat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W kiku też coś jakby woda, płynu do dezynfekcji to to nie przypominało

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No te plyny do dezynfekcji to pewnie najtanszym kosztem. Ja zazwyczaj o ile nie zapomne biore swoj plyn do dezynfekcji i uzywam.

Misia ok rozumiem. Jak restauracja tak mowi to pewnie ma juz jakies informacje. Kolezanka do mnie powiedziala ze ok beda otwarte ale od razu nie bedzie chodzic. Ja tez nie bo mam obawy a nie jest to dla mnie koniecznosc. Niemniej beda tam limity i ok moze nie bedzie zle. To co mowie moze nie jest miarodajne bo czasem lubie posiedziec w restauracji ale jednak nie jest tak ze uwielbiam wiec daje rade bez. Czasem nawet wole na wynos bo w domu moge jesc i na lezaco a lubie na luzie Takze mysle ze na razie jeszcze bede brala na wynos lub w dostawie. No i tak rzadziej teraz zamawiam bo mniejsza wyplata. Oszczedzam po prostu.

Ja bym się z chęcią przeszła do jakiejś restauracji. Zwłaszcza, że to na zewnątrz