Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-25, 18:03   #197
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Eosy w jakiej formie? Sztyfty czy kulki? Jak wypadają smaki sztyftów? Jakie smaki miałyście i czy dobre? ;P

Ja się mogę jeszcze wypowiedzieć o gąbeczce z Wibo tej bladoróżowej welurowej. No dziwna jest, nie rośnie pod wpływem wody i bardzo szybko wysycha, ale podkład nałożyć się da, jedynie co mam wrażenie że dłużej to trwa. Raczej nie ponowię zakupu, wolę już tą pierwszą ciemno różową. Miałam ją raz i miałam miękki egzemplarz.

Używam też pudru pod oczy z Wibo z kolagenem. Troszkę szkoda, że kupiłam w pełnej cenie, bo mogłam kupić w promo, ale nie wiedziałam, że będzie ta prmo już i że go nie wykupią całkiem Dobrze odbija światło, ładnie wygląda pod okiem przez pierwsze godziny. Potem coś za sucho i się korektor zbiera, ale muszę wybadać czy to czasem nie korektor za mocny.
Nie strasz, bo kupiłam tę gąbeczkę zachęcona tym, że na sucho jej można używać...

A nie nałożyłaś pudru lub korektora za dużo? Ja ostatnio użyłam tego pudru po raz pierwszy i długo wyglądał dobrze[emoji846] Ale nałożyłam go niedużo, bo miałam obawy, że te drobiny będą się zbytnio świeciły... Na szczęście niepotrzebnie się bałam[emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując