Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zimę żegnamy, wiosnę witamy - wciąż nowe buty razem zamawiamy cz.58
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 18:48   #85
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Zimę żegnamy, wiosnę witamy - wciąż nowe buty razem zamawiamy cz.58

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
jessy to dziwne bo z tego co sie orientuje paczkarze maja placone od dostarczonej przesylki
moj przyjezdza po kilka razy jak mnie nie ma, czasem zostawia swoj nr jak mnie nie zastanie albo dzwoni
No dziwne właśnie . Od niedawna się tak zaczęło, więc domyślam się, że to ktoś nowy. Mam nadzieję, że tylko na zastępstwo, albo że wybierze inną ścieżkę kariery i będę miała z powrotem normalnego paczkowego. A Svi pamiętasz może, czy wysłałaś mi belerony i cichochody? Bo nei zdążyłam na pocztę i się będę zastanawiać do jutra, czy to moje buty
Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
to z tym się nie spotkałam. jak wysłane było jako list i faktycznie było za duże dla listonosza to dawał mi awizo za co jeszcze przepraszał bardzo. ale przecież paczkowy od tego jest by rozwozić paczki, więc nie rozumiem po kiego zostawia awizo jak jeździ prawdopodobnie autem w dodatku więc się nie nadźwiga, jego zadaniem jest chyba dostarczyć przesyłkę a nie roznosić awiza
Nawet jakby miał iść na piechotę z paczką w ręku, to z poczty do mnie jest odległość trzech klatek. Pójdę jutro rano, może jeszcze nie będzie kolejki na poczcie
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora