Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kurs szkolenie przedłużanie zdobienie paznokci GDYNIA, Trójmiasto itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-25, 12:44   #6
bala_
Przyczajenie
 
Avatar bala_
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
3miasto - Kurs stylizacji i przedłużania paznokci

Hej przeszukałam forum i nie ma konkretnych opinii na temat kursów stylizacji i przedłużania paznokci. Sama robię paznokcie od dłuższego czasu ale chcę szukać pracy w tym kierunku więc przydałoby się przypieczętować swoje umiejętności certyfikatem. Wiem że na wiele takich wątków mogą odpowiadać osoby które kursy prowadzą, reklamując się, więc tworzę wątek z myślą o konkretnych opiniach na temat kursów które są potwierdzone certyfikatami, nie dyplomem ukończenia kursu. Chciałam podpytać o opinie kursów w TRÓJMIEŚCIE.

Euro fashion w Pruszczu Gdańskim ma wiele pozytywnych opinii, sama miałam okazję mieć parę zajęć na studiach z instruktorkami, lecz cena kursu jest naprawdę wysoka.. za sam żel ponad 1tys zł.
Widziałam też tańsze kursy np w Lingwiście w Gdańsku za 500zł obejmujący i akryl i żel i hybrydę i też zakończony zaświadczenie MEN tj w Euro Fashion.

Prośba o opinie czy ktoś odbył jakiś kurs w Trójmieście, na jakich produktach pracował i czy szczerze było warto ))) Dziekuje!
bala_ jest offline Zgłoś do moderatora