Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-07, 15:21   #1111
malinowomietowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 14
Question Ból podczas stosunku. Czasem nie wytrzymuję :(

Hej.
Mam problem. Otóż mam 20 lat rocznikowo (jeszcze pare dni )
Mam faceta, z którym zrobiłam to pierwszy raz. Było w miarę, kolacja, jednak myślałam że z bólu umrę. Gdy wchodził to robił to tak stopniowo powolutku, powiedziałam że to nie ma sensu i żeby zrobił to za jednym ruchem, i tak to się stało. Od razu wyszedł bo się skrzywiłam ze łzami w oczach, ale chciałam dalej, czułam każdy jego ruch, jego każdy milimetr. Czułam cholerne rozpychanie dyskomfort, czułam się obolała tam i zakończyliśmy. Było takich pare razów ze 3 czułam ból mimo tego że był bardzo delikatny, opór, znów każdy ruch i każdy milimetr. Byłam dobrze nawilżona, infekcji na pewno nie mam. Czuję że aż puchnę i wszystko mnie boli. Czasem mam nadzieję że będzie dobrze i partner zrobi dość mocny i głęboki ruch . Nie wiem czym to spowodowane ? Ma dość dużego penisa i duuuży obwód, ale to chyba nie w tym problem. Nie mam sama pojecia. Pragnę dodać że miał on dużo partnerek seksualnych, ale z żadną dziewicą tak nie było jak w moim przypadku. Macie jakiś pomysł? Błagam ...POMOCY!!!!
malinowomietowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując