Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-10, 19:04   #1117
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Boję się seksu :(

Cytat:
Napisane przez Sceptycznaaa Pokaż wiadomość
Hej! W sumie , to nie wiem jak mam zacząć..
Rocznikowo mam 21 lat , skończę za 2 miesiące.
Mam wspaniałego chłopaka, jestem z nim prawie 5 lat.
Nie kochamy się, jestem dziewicą. Strasznie boje się , że zajde w ciąże, nie potrafie się przeamać, wiem, że mój chłopak chce to zrobić, też jest prawiczkiem. Czasami dochodzi dopieszczot, ale jak zaczyna coś wiecej to odrazu sie odsuwam, zazwyczaj kończy się tak, że się pokłócimy. Czasami mówi mi ze on mnie nie pociaga skoro nie chce się z nim kochać. A to tak nie jest, po prostu strasznie boje się niechcianej ciązy.
Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, tabletek nie moge brać, zostają tylko prezerwatywy ale one nie dają 100% pewnosci. Dni płodnych nie moge obliczyc bo mam nieregularny okres, gdzieś wyczytałam ze odrazu po okresie są dni niepłodne, ale co do tego nie jestem przekonana.
Nie wiem czy to juz jest choroba, żetak panicznie boje się seksu, Nie chce stracic mojego chłopaka, jestem z nim na prawde szczesliwa, i wiem ze na seksie mu nie zalezy, tylko na mnie skoro juz czeka prawie 5 lat.
Co mam zobić?
Tak na prawdę to nic nie daje 100% pewności.
Jak powyżej, idź do ginekologa i porozmawiaj o antykoncepcji.
Pisałaś, że Twój chłopak chce się kochać, a Ty? Głupie pytanie, ale nigdzie nie napisałaś, że zależy Ci na tym. Może nie jesteś gotowa/nie masz potrzeby?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując