Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie, część 51!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-23, 16:58   #291
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A widziałaś " Death proof"? Jeden z najgorszych filmów jakie widziałam.


Wiem coś o tym. Musiłam wyciągnąć kasę z lokaty. Teraz leży wszystko na bierzącym i kusi.

Ja mam tak z lidlem. Przejeżdżanie obok lidla we wtorki czwatki jest ciężkie. Tyle nowych ofert czeka. A może akurat coś przydatnego mają ☺.

A ja męczę jedną książkę. Jest bardzo źle napisana. Momentami bardzo ciekawa, ale autor ciagle traci wątek i odbiega od tematu. Już pomijam fragmenty. Może dziś skończę i wezmę sie za coś ciekawszego.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Wczoraj mieli w lidlu mango w promocj. Kupiłam 6 Workowate, swetrowe kiecki. Też wzięłam
Nie, nie widziałam. Miałam oglądać. To już nie obejrzę

Zazwyczaj tak mam właśnie z Lidlem, pierwszy raz wpadłam do Biedronki i skończyło się kocykiem

Ostatnio sprytnie udaje mi się unikać badziewia. Chyba w końcu nauczyłam się jak to robić. I dwa razy się zastanawiam, zanim coś zacznę czytać. Właśnie zaczęłam "Ziarno prawdy" Miłoszewskiego.

Dzisiaj w księgarni zobaczyłam https://www.google.pl/#q=jurgen+thorwald+ginekolodzy i aż zaczęłam piszczeć z ekscytacji! Nie wiem, czy kiedyś czytałaś historię medycyny, ale ja zakochałam się w nim już w gimnazjum oczywiście już sprawdziłam wszystkie biblioteki w moim mieście- jest cały jeden egzemplarz. Świetnie. muszę muszę muszę to mieć!

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Hej, mogę oftopowo pozapuszczać z Wami? Ostatnio jestem w końcu zadowolona z pielęgnacji, którą stosuję i trików hennowo-farbowych, w związku z czym na wątkach nieotopowych nie mam już za bardzo o czym pisać.

Ja przez Internet kupuję tylko niektóre ubrania moich ulubionych marek (jak Noa Noa :P), ale w sumie mało w nich chodzę, bo już od kilku lat w mojej garderobie królują... dresyyy!
Kocham wygodne spodnie, bluzy z kapturem i przyjemne bawełniane materiały. Wszystkie moje rurki tylko udają spodnie, a tak naprawdę są wygodne i elastyczne Jak widzę zimową wystawę w Oshyo (por. zdjęcia poglądowe) to najchętniej ubierałabym się tak nie tylko po domu.
A też kiedyś nosiłam koronki i inne niewygodne rzeczy! Teraz to się nawet zastanawiam, jak ja wtedy żyłam w takim dyskomforcie. Ja też uczę - studentów i seniorów. Najczęściej ubieram się w bawełniane koszulki i na to wygodna bluza/ rozpinany sweterek + komin/chusta (jestem zmarzluchem), wygodne spodnie (które w lecie najczęściej zamieniam na pumpy, czy też jak nazywają to moi znajomi "spodnie od piżamy") i płaskie buty (ostatni raz obcasy miałam na nogach chyba z 10 lat temu) i nie przejmuję się tym, że nie wyglądam zbyt profesjonalnie. Jedyne co to włosy mam zawsze uczesane i makijaż zrobiony. Nie jakiś przesadny, ale kreseczka musi być. :P

Bluza z Pusheenem czadowa! Ja mam z nim koszulkę z Croppa, bardzo milutką (bo chyba z serii piżamowej, z takiej mięciutkiej grubszej bawełny) i chodzę w niej normalnie prowadzić zajęcia.
Witamy w naszych skromnych progach!

Oh, widzę że ta Noa Noa to coś raczej drogiego nie moja półka

U mnie w pracy jest tak ciepło, że o sweterku mogę zapomnieć 27 stopni. Horror. Ciągle się zaziębiam, bo otwieram okna jak szalona i siedzę w przeciągu. A jak zamknę, to momentalnie jest mokra. Wszystko piorę codziennie, bo po kilku godzinnej wizycie w szkole normalnie śmierdzę. Nienawidzę tego

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Witamy.
Pokaż włosy.
I zapraszamy do spamowania z nami. To może trochę nam wątek odżyje. Bo podupada trochę ostatnio.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Dziewczyny słyszałyście coś o pierwiastkowej analizie włosa? Pewnie Bell będzie coś wiedziała.
Ciekawi mnie czy to ma sens czy raczej ściema.
Ja słyszałam, ale nie do końca zrozumiałam o co tu chodzi
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując