Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie, część 51!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 23:04   #298
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Gratuluje



Ano, na wizażu też Cię nie ma, tak was pochłonął remont mieszkania czy ogólnie brak Ci weny i chęci do pisania?

Ja dziś znów na szopach szalałm, bo przyszła trzynastka i mam prawdziwą rozpustę Nie ukrywam też, że trochę ciuchów mam do wymiany bo są za luźne Kupiłam bilety polskiego busa na kwiecień do Berlina (po 15 zł, a jakże), to: http://www.stradivarius.com/pl/wyprz...44&colorId=001 i cyknęłam zdjęcie nowej spódnicy
Muszę przesłać resztę kasy na oszczędnościowe bo inaczej źle się to skończy Totalnie nie umiem gospodarować kasą. Jestem najgorsza -_-
Spódnica: https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=200941

A, i poszłam do biedronki po sałatę i kupiłam koc w zebrę. Dać blondynce pełne konto. Żenada. Przesyłam kasę już natychmiast.

Wkręciłam się znowu w czytanie kiedy pracowałam w korpo miałam tak zmęczone oczy od kompa, że nie czytałam nic. A teraz jadę pozycja za pozycją, przypominam sobie poezje, odhaczam lektury dla dzieci, ale mi z tym dobrze, w końcu jak człowiek się czuje Mam nadzieję, ze uda mi się podołać wyzwaniu 52 książki w tym roku!


Czasu mało, bo Amelcia już w dzień nie śpi, więc cały dzień coś robimy razem, a to bawimy się, gotujemy, sprzątamy, spacerujemy i tak leci. Z telefonu nie lubię pisać. Do komputera zasiadam przeważnie koło 22 A remont trwa dalej i pewnie będzie się ciągnąć w nieskończoność

Jaka laska!

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Super

Zrobiłabyś jakiś włosowy post na blogu


Cały czas się za to zabieram i zabrać nie mogę Muszę włosy obfocić, bo trochę zarosłam

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A

Wczoraj mieli w lidlu mango w promocj. Kupiłam 6 Workowate, swetrowe kiecki. Też wzięłam
Jak smakuje mango? Kiedyś kupiłam w Auchan i nie smakowało niczym. Pewnie jakieś niedojrzałe było

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;5435660 1]
Super publikacja
Ja myślę, że możesz jakieś rozdanie zorganizować na te kwoty z shein czy co tam przychodzi Raz na jakiś czas nie zaszkodzi.[/QUOTE]



Raz na jakiś czas organizuje rozdania Niedawno było do wygrania 120$ do wykorzystania w sklepie Tych moich współpracowych chyba nie mogłabym podciągnąć pod konkurs, bo taka ich polityka, że raz na miesiąc muszę coś wybrać dla siebie i pokazać na stronie.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując