Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-02, 11:18   #3040
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

hej. u nas noc ok choć usypianie 50min. bo mała wczoraj przywaliła drzemkę 3h i wieczorem nie byla szczególnie zmęczona
właśnie ostatnio miałam pisać ale mi uciekło... że sama wybierając się z Polą wychodzę o 8:30 a z mężem o 9:40. to, że mu schodzi przy zmianie pampersa, ubieraniu itd. to jedno a drugie, że albo ja coś mam zawsze do zrobienia albo on. dodatkowo jak ja jestem w łazience to on się tak zajmuje Polą, że jest kipisz w domu
zrobiłam dziś zamówienie na tej stronie którą Wam wysłałam ostatnio, zaczynam już gromadzić prezenty na mikołaja i gwiazdkę. potem nie mam czasu w grudniu, pomysłów, głowy do tego żeby kupić wszystko na raz, nie wspominając o funduszach. poza tym tak się nauczyłam, bo pracując w handlu robiłam co rok ponad 200h w pracy w grudniu w każdym razie zamówiłam 2 planszówki, książkę "gdy przychodzi wieczór" dla najmłodszej (Pola ją ma, ładne są te książki i dzieci je lubią), 2 zestawy puzzli. to część prezentów dla dzieci od strony męża- o rodzicach, teściach, POLI nie wspomnę więc się cieszę, że chociaż tyle mam z głowy.
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując