Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezenty świąteczne 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-16, 13:29   #2
EwaMos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Zawsze myślałam, że prezenty dla dzieci to taka prosta sprawa - w końcu dzieci ucieszą się ze wszystkiego. Aż potem moi chrześniacy podrośli i okazało się, że tak naprawdę mają wszystko, a i tak najlepiej się bawią, jak znajdą jakiegoś śmiecia na placu zabaw :P

Jak dzieciak ma na coś fazę, to jest łatwiej - dlatego temu co lubi Fortnite kupiłabym jakiś gadżet właśnie z tym. Tak samo fance Myszki Miki - jest mnóstwo poduszek, kocyków, pościeli, maskotek z tym motywem. Nawet kredki z opakowaniem z myszką będą dla niej ekstra

Kiedyś widziałam w Ikei takie fajne zestawy dla mniejszych dzieci, które były czymś w rodzaju małego majsterkowicza - zabawkowy młotek, duże drewniane gwoździe i deseczka z dziurami do ich "wbijania" - może coś takiego dla harcerza?

Dla mnie jak na razie największą zagwozdką jest prezent dla brata, którego dawno nie widziałam. Natknęłam się kiedyś na taki lokalizator do kluczy notiOne i wydaje mi się on na tyle uniwersalnym rozwiązaniem, że chyba się ku temu skłonię. Bo ile można kupować alkohol czy krawaty...
EwaMos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując