Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2019, cześć 6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-24, 19:37   #73
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Dopisane
Ja pamiętam cała Twoja historię z śledziłam wszystko. Fajnie jak ktoś nowy dołączy, ale nie koniecznie w pierwszym cyklu starań bo nie zrozumie co my czujemy.

Ja właśnie lody karmelowe latte z bitą smietana. Trochę mam wyrzuty sumienia bo słyszałam że nie można takich słodyczy z metformina łączyć. Ale nic mi się w sumie nie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też biorę metforminę i czasami pozwalam sobie na jedzenie takich słodyczy. Jednak faktycznie źle się wtedy czuje.
A w ogóle u mnie w aptekach nie ma metformaxu, biorę teraz avamine.
Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
A to ja pamietam ta łaskę. I ta co kazała do psychologa iść tez
Ta co zaszła w pierwszym cyklu to chyba jeszcze pisała, ze nie wiemy jak się cieszy... czy coś w ten deseń...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No i ja właśnie myślałam że to ta druga laska o której piszesz rozpoczęła rozmowę o nas, że plujemy jadem, ale w końcu nie umiałam znaleźć tej rozmowy
Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Tak, dzięki że pytasz, opłacalo się pić ten sok z buraka
Wczoraj na monitoringu pokazały się dwa ciałka zolte czyli były dwa pęknięte pęcherzyki, jestem właśnie na tym duphastonie ale do tej pory brałam go na wywołanie miesieczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też go brałam wcześniej na wywołanie, ale odkąd mam stymulacje to też biorę po owulacji, żeby wspomóc rozwój ewentualnej ciąży
Cytat:
Napisane przez Ally__28 Pokaż wiadomość
Hej! Podczytuje Was regularnie, zdarzyło mi się też coś napisać, ale jakoś cały czas ukrywam się w cieniu;-) zapisałam się do kolejnego wątku, bo w jakiś sposób już się z Wami zżyłam.
Ja z tych staraczek zwanych "dinozaurami" jak jedna z Was wspomniała. Początek staran od maja 2018. Za Nami inseminacja w poprzednim cyklu - nieudana. Teraz 5dc i kolejna stymulacja + IUI. Walka trwa [emoji14] modlę się o min. dwa równej wielkości pecherzyki, u mnie każda kolejna stymulacja, nawet po przerwach wychodzi coraz słabiej, mimo końskich dawek lametty.
Kciuki za Was dziewczyny!


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora