Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-29, 18:48   #581
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Żadna z mich wypowiedzi nie była skierowana do konkretnej osoby. Część wypowiedzi owszem lecz do Ciebie osobiście nie pisałem. Wiem co to jest miłość. Wiem że nie jest łatwo zapomnieć. Nic nie jest łatwe. Ale rozpamiętywanie i rozczulanie się do niczego nie doprowadzi... Niestety chcesz żyć trzeba zapomnieć... tak to wygląda i tak jest i było. I zarzucasz mi że nie kochałem lub że nie umiem kochać... cóż możesz mieć taki osąd. masz prawo. Nie będę wyprowadzał Cię z tego błędu.

Na tym polega wolność wysławiania się...
powiem Ci szczerze ze nie pisałam nic tu bo odkąd zjawiłeś się na tym forum i zobaczyłam co radzisz innym dziewczynom poprostu nie chciałam czegos takiego samego przeczytać pod swoją wypowiedzią co radziłeś innym. Ja nawet nie chce żbyś mnie wyprowadzał z błedu i nie proszę o to . Ale wwkurza mnie na maksa to że mówisz ze nas rozumiesz , wierz mi ze nie rozumiesz i widać to po tym co piszesz
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora