Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 18:56   #582
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że szukasz zaczepki. Ale nie ten adres. Prowokować również możesz lecz nie wyjdzie Ci to. Masz problemy z własnymi emocjami i nie wiesz co i gdzie i jak...

Widać iż uprzedzenie jest tak wielkie że każda wypowiedź będzie zła i atakiem na Ciebie. Zmień swoje podejście bo będziesz tak trwać w tym marazmie i będziesz rozczulać się nad sobą... jedna Matka Teresa wystarczy...
Jesteś pewien, że rozumiesz znaczenie słowa "marazm"? I czy jesteś pewien, że znasz mnie na tyle, żeby mnie oceniać?
Nie miałam najmniejszego zamiaru Cię atakować, po prostu Twoje rady trudno jest znieść.
Na przyszłość radzę nauczyć się kultury. Dyskusja to jedno, ale słowa jakie do mnie kierujesz trudno uznać za kulturalne. Oceniać mnie mogą jedynie osoby, które znają mnie i moją historię. Tobie to prawo nie przysługuje.
Więc zastanów się następnym razem, gdy będziesz chciał z kogoś szydzić wypowiadając się o jego "problemach z uczuciami" i porównując do Matki Teresy. A jeśli nie widzisz w swoim zachowaniu nic złego, to bardzo mi przykro, ale to forum nie dla Ciebie. Tak lubisz dawać rady to wysłuchaj i jednej mojej: Szacunek, którym darzymy innych świadczy o tym jakimi jesteśmy ludźmi.
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora