Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 19:45   #594
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez KasiaTbg Pokaż wiadomość
rozwaliła mnie ta wypowiedź... za jaką wszelką cenę? ;/ skąd ty np wiesz ile każda z nas czekała na swojego "jedynego" i skąd możesz wiedzieć że to nie był właśnie ON?! Ja na to żeby być z Exem czekałam baardzo długo, długo kochałam go miłością szczera i prawdziwą, dałam mu całą siebie a że on stwierdził: bo on nie chce związku to wybacz! Skąd wiesz ze odpychamy ludzi którzy nam to dają?
Strasznie dziwny jesteś i chyba na taką laske trafiłeś ale nie pisz że wszystkie tu tak mają. Ten wątek pomógł już wielu osobom, w tym mnie i to bardzo ale nie przez takie gadanie tylko przez to że miałam w tych dziewczynach oparcie ;/

Przepraszam że nawiązuję do dużo wcześniejszej wypowiedzi ale się szybko i dużo dzieje teraz więc nie nadążam
Nie napisałem że każda. Napisałem że tak niektóre kobiety mają.
I wybacz lecz 13letania dziewczyna nie wie co to jest miłość... a w wieku 20lat nagle jest otrzeźwienie... rany co ja zrobiła... ile straciłam czasu i ile rzeczy straciłam...
Nie pisałem o wszystkich. Ogólnie lecz widzisz to co chcesz a nie co jest...

I dlaczego mnie oceniasz... ja nie robię tego to żadnej z was...

Edytowane przez malkolmX
Czas edycji: 2008-10-29 o 19:47
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora