Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-21, 13:17   #3317
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, potrzebuję Waszej porady.

Co sadzicie o oryginalności tej torebki (Selma Pyramid Stud Medium)? Mam kilka Korsów i ta Selma nie budzi większych zastrzeżeń, ale jest jedno ale - w środku nie ma metki z nr seryjnym (sprzedająca twierdzi, że to wersja powystawowa/outletowa)
Nawet outletowe portfele mają nr seryjny.




Szukając torebek wpadłam wczoraj na artykuł na norweskich stronach o jakości torebek MK.
https://www.tv2.no/a/9876367/
Droga torebka, a tanie wykonanie.

Reporterzy kupili torebkę w sklepie firmowym w Oslo ( odpowiednik ok 300 euro ).
Model popularny w skórze cielęcej ( wykończenie saffiano ), jak opisuje producent. Wysłali próbki do niemieckiego laboratorium i okazało się, że to z czego ta torebka jest zrobiona nie jest skórą, którą deklaruje producent.
Dodatkowo w artykule wymienione częste problemy zgłaszane przez użytkowniczki, a więc problemy z zamkami i rozklejaniem się toreb.
Producent zapewnia w wysokiej jakości sprzedawanych produktów, ale na zadane przez reporterów pytania nie chcieli udzielić odpowiedzi.
Cytat:
As an established global retailer of premium apparel and accessories, we make available to our customers a broad selection of merchandise that exemplifies the jet-set lifestyle and features high quality designs, materials and craftsmanship. Our company’s heritage is rooted in producing polished, sleek and sophisticated American sportswear and accessories, and our products are emblematic of the highest standard of quality. As a reflection of our quality standards, we offer a two year warranty for our MICHAEL Michael Kors handbags, small leather goods and tech accessories.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując