Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-01, 07:42   #3273
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Pomadkomaniaczki

Witajcie pomadkomaniaczki Gdybym miała troche większe usta pewnie bym już tu dawno była-może kiedy sobie je" zrobię" to tu będę częsciej wpadaćMoje niestety są niezbyt obfite i nie mogę malować ich tak jak bym chciała-po prostu wyglądam niekorzystnie...Jedyne co mogę to półtransparentne w kolorze nude, róż..Tylko przy tym kolorze moje usta wyglądają dobrze...W związku z tym poszukuję trwałej pomadki,która lekko rozjaśnia usta ale nie jest zupełnie matowa. Przekopałam w internecie sporo trwałych szminek, ale wszystkie mają intensywne kolory-piękne! -ale nie dla mnie Pomyślałam że może taką trwałą pomadką potraktować bardzo delikatnie usta, potem nadać satynowy blask zwykłym balsamem do ust. Ale potrzebuje koloru nude/róż dość jasnego.Czy może znacie kolor 205 Keep Frosted Max Factor Lipfinity?Czy na ustach jest jasno -cielisty?Może macie jakieś inne "rozjaśniające" typy trwałych szminek?Jeszcze mi wpadła w oko Maybelline Super stay Matte -kolor Loyalist,ale czy jest jasny kolor?Mam w planie zakup Sisley Phyto-Lip Twist w kolorze Balm, ale wiem że to też trwałe nie będzie Ostatnim moim odkryciem była szminka od ...Avonu(nie lubie tej firmy a tu niespodzianka!) Luxe Odżywcza pomadka -kolor Natural Tint-lekko rozjaśnia-super efekt,ale szukam trwalszego...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując