Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-01, 22:14   #67
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A propos rozmów o sieciówkach - z ciekawości weszłam na stronę Zary, żeby zerknąć na spodnie i inne rzeczy. I sorry, ale większego paskudztwa to chyba w życiu nie widziałam. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, ale żadnych z tych ciuchów za darmo bym nie chciała
Zalezy jak lezy. Zara to jedyna sieciowka, do ktorej wchodze. Mam szacun za to jak szybko przerabiaja najnowsze trendy z pokazow w mode z high street. Wchodze i od razu widze, ze maja kopie topowych konkretnych designerow. Pracuje w modzie i niestety od razu widze skad wziete inspiracje itd. Wiec jesli chce sie ubrac modnie i tanio to Zara jak najbardziej. Jakosc? Tragiczna. Ale jesli szukam tego konkretnego trendu, ktory zniknie za 3 miesiace to jednak wole isc do Zary niz Valentino. Mam pare butkow, ktore ludzie notorycznie biora za Gucci, chociaz oczywiscie cenowo nie ma porownania. No, ale takie mam srodowisko, ze ludzie jednak oceniaja kto i co nosi.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując