Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-14, 12:32   #156
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
No i dobrze, ja też bym zapytała na podstawie którego punktu w regulaminie mnie wywali, zwłaszcza, że zlecenie jednak wykonałam. No i co teraz z tym zleceniem?

A po paru godzinach bym wysmarowała opinię, albo jutro no, ostatecznie.
Ciekawe czy i co Ci odpiszą.

Nie denerwuj się, już teraz to nic nie zmieni. A myślałaś, żeby założyć działalność i jakoś na własną rękę tłumaczyć? To chyba niezły biznes jest
[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86118521]Obiektywnie, to niewiele straciłam (12,50 za usługę, i czas), więc rozpaczała nie będę. Ale muszę ochłonąć, tak czy inaczej.[/QUOTE]Niby tak, ale wiesz. Na pewno nie jesteś jedyna, nawet jeśli tylko jedna osoba napisała negatywny komentarz, to myślę, że mogło być spore grono osób, które zostały tak samo potraktowane a nie napisały nic, bo olały tą sprawę. Takie firmy nie powinny po prostu istnieć, bo funkcjonują na podstawie nieuczciwych praktyk. Żerują na tym, że ludzie się nie będą upominać, bo za małe sumy na przykład wchodzą w grę. Ale z kilku takich małych sum robi się większa.
Jak Ci nic nie odpiszą to obsmaruj ich.
Niech to będzie przestrogą dla innych, którzy chcą zarobić uczciwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora