Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-12, 22:33   #4656
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
A ja mam kolejny lekki fail z kategorii legginsowej - dostałam od męża nowa parę w kolorze khaki z Lulu Lemon (od jakiejś korpo-kumpeli usłyszał, ze najlepsze na świecie [emoji849]). Ogólnie nie są złe, nie robią camel toe, fajnie leżą, są miekkie i nie spadają z tylka, ALE masakrycznie widać na nich pot [emoji51] Także po intensywnym treningu siłowym elegancko odznaczają mi się spocone pachwiny i rów pośladkowy [emoji23] zostawię je sobie na jakieś lekkie cardio/mobility, a na pakernie tradycyjnie idę w Nike/Under Armor/Adidas 🥲zero szacunku do tych wszystkich insta-legginsów…[emoji3517]


Musiałam się wygadać, bo mężowi nie chce robić przykrości.
Jestem na serwerze Discordowym, anglojęzycznym, tylko dla kobiet, skupionym na treningach właśnie. Jedna z dziewczyn tak zachwalała, że prawie się skusiłam, także dzięki za głos rozsądku

Kusi mnie zamówienie z Women's Best, bo jakkolwiek by to nie brzmiało jedna z dziewczyn na kole dała mi pomacać legginsy i są super, ale kurde, mnie się zamarzyły czerwone, a ich nie ma na stanie
Poza tym moimi faworytami są Oceans Apart, ale ja obie pary dorwałam po 150 zł za sztukę, nie za 100 dolców

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując