Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie niestosujący się do obostrzeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-04, 20:58   #92
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Ludzie niestosujący się do obostrzeń

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 200 %. Nic dodać nic ująć.
Ok milo mi ze sie ze mna zgadzasz.

Teraz wypraszamy kazdego bez maseczki i szefowa tez powiedziala, ze mamy tak robic. Ja tez jestem za tym. Wiele osob rozumie, niektorzy sie kloca. Nie jest to mile, bo jednak to dodatkowy obowiazek dla nas, ale co zrobic. Tu chodzi i o bezpieczenstwo i o to zeby nie bylo kary. W sytuacji gdy mowie o kontrolach i karach to powinno zamknac dyskusje. Kazdy powinien zrozumiec, ze jako sprzedawczyni niestety za to odpowiadam i moglabym dostac kare. Kazdy powinien zrozumiec, ze nie chce dostac kary prawda? Wiele osob rozumie, ale sa tez tacy co wdaja sie w dyskusje. Ja rozumiem ze jest luka bo mozna powiedziec ze jest sie chorym, ale ich moze to nie interesowac, kara bedzie, a potem sie odwoluj. No albo czlowiek sie przemeczy w maseczce lub zalozy przylbice czy jak woli. Da sie wtedy normalnie zrobic zakupy.


Jedna pani powiedziala ze maseczki nie moze nosic z jakiegos powodu i przylbicy tez nie bo klaustrofobia. Ja wszystko rozumiem ale nie moge ryzykowac kara i mam polecenie tez od kierownika i musze tez sie stosowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-07-04 o 20:59
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując