Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-01, 11:05   #2050
zoltykot
Raczkowanie
 
Avatar zoltykot
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 82
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Łaaadne [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

U mnie wysyp ślubów, zaręczyn i dzieci (rocznik 99 albo i młodsi). Na studiach mam jedną koleżankę zaręczona, jest też dużo dziewczyn już po ślubach i z dziećmi (tylko, że one są starsze).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Ja chciałabym zaproszenia z motywem chabrowym. W ogóle marzy mi się kolor przewodni chabrowy [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misia, z ciekawości - na którym roku jesteś?
No właśnie obserwuję ostatnio wysyp ślubów i zaręczyn pośród osób 18-20letnich I zastanawiam się czy oni te śluby biorą w trakcie studiów, czy w ogóle się na nie nie wybierają.
Może to też od tego zależy że takie osoby nie podejmują już zazwyczaj dalszej edukacji.

Co do studiów to ślubów nie odnotowałam żadnych, zaręczyn też nie (tylko wśród znajomych na innych kierunkach) i chyba tylko jedna dziewczyna jest w ciąży - ale jestem na ostatnim roku licencjatu więc w większości Ci ludzie są jeszcze stosunkowo młodzi (studiów nie zaczęłam w "jedynym słusznym wieku" czyli zaraz po liceum )
A 'starsi' ludzie są albo singlami, albo po rozwodzie.

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Też kiedyś myślałam o datkach na schronisko czy fundację, ale nie wiem jak goście by się na to zapatrywali...już widzę jak ktoś targa w galowym stroju 20 kg psiej karmy nie chciałabym ich stawiać w niezrecznej sytuacji...
A co do wieku i "osiągnięć życiowych" to mam podobnie i czasem dziwnie się czuję myśląc o tym, że koleżanki/kuzynki od kilku lat zamężne i dzieciate a ja 30 na karku i nie zanosi się nawet na zaręczyny ech...czasem się zastanawiam czy nie popelnilam błędu tak zwlekajac i nie naciskajac wcześniej na ten temat...przynajmniej bym wiedziała na czym stoję.
Myślę że aż 20 kg raczej nikt by nie przyniósł...chociaż kto wie?
Niezapominajka ściskam Trzymam kciuki żeby wszystko się poukładało.
__________________
Ignorant le passé, conjuguant au futur
Je précédais de moi toute conversation
Et donnais mon avis que je voulais le bon
Pour critiquer le monde avec désinvolture

Kocia mama
zoltykot jest offline Zgłoś do moderatora