Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chciałybyśmy wiedzieć ... cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-05, 11:06   #3081
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko co chciałybyśmy wiedzieć ... cz. 4

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Wystraszył się ? Czy może za zimno ?
Widział już śnieg w tym roku u dziadków i szalenie mu się podobało.
Pół biedy, bo ma być kilka dni.

Ostatnio bardzo ciężko go wyciągnąć na dwór. Jak już pójdzie to jest super, ale samo wyjście jest koszmarem. To raczej nie jest kwestia ubierania się, bo latem też trzeba było namawiać i namawiać. Teraz jeszcze ubierać.
Mam tego serdecznie dość. Ostatnio mamy świetny okres, ale to wychodzenie mnie dobija.

I nie ma znaczenia z kim idzie, albo kto idzie z nami, czy się wyspał, najadł itp.

Jeszcze dodam, że jestem zwolenniczką codziennego spaceru, ale ostatnio odpuściłam, uznałam, że ok, jak nie chce iść jednego dnia, to może drugiego chętnie, ale też nie działa. Raz nawet nie był 2 dni na dworze - trzeciego dnia tak samo ciężko jak zwykle.


(Jak był chory i juz lepoej sie poczuł, to była afera codziennie, że chce na dwór, jak już mógł, to znowu nie).
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2017-01-05 o 11:16
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora