Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy już nie wiem co myśleć facet 30 lat i zero zaangazowania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 20:35   #6
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Pomocy już nie wiem co myśleć facet 30 lat i zero zaangazowania

Cytat:
Napisane przez EwelynKa84 Pokaż wiadomość
No az tak źle nie jest zeby nazywac to odrazu patologią nie kłócimy się codziennie i on na codzień nie odnosi sie do mnie w takich klimatach tylko jesli w gre wchodza moje pretensje rozmowy na temat sexu wg.niego jazdy a zawsze gram otwarte karty pojawiają sie epitety...sa chwilę ze jest naprawde wporzadku ale sa tez chwile ze czuje się jak się czuje.A wtedy jego stosunek do mnie jest chamski w 100 %.Na codzień jest ok tylko jesli wchodza w gre kłótnie wowczas ida niewybredne epitety ..a ja jak ten zbity pies skupiam ogon i staram się ratowac sytuację...wczoraj na moje pyt.po co ze mna jest odp.ze w takim razie jutro sie wyprowadza....straszy?a może ulatwilabym mu tym sprawę bo sam nie potrafi odejść...do tej co to zadowala
Aha, jak czasem jest dobrze to już jesteście zdrowym związkiem. Zachowujesz się jak typowa ofiara przemocy psychicznej. On cię poniża, on cię straszy i szantażuje, a ty starasz się nie prowokować i udawać szczęśliwą rodzinę. Sama siebie okłamujesz, bo ci tak wygodnie. Szukaj dalej wymówek. Ani seksu z tego nie będzie, ani miłości, ani prawidłowych wzorców dla dziecka. Ja bym innej oddała z ucałowaniem ręki takiego dziada wulgarnego.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując