Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy już nie wiem co myśleć facet 30 lat i zero zaangazowania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-11, 17:55   #13
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: Pomocy już nie wiem co myśleć facet 30 lat i zero zaangazowania

Cytat:
Napisane przez EwelynKa84 Pokaż wiadomość
Jestem mężatka od 3 lat.Razem jesteśmy z 10 lat.Mamy 1 dziecko.Mąż ma stresująca pracę w trybie zmianowym....Mój problem polega na tym że on nigdy nie ma inicjatywy to tak jak by mi tylko zależało na sexie.Poza tym paradoks u nas polega na tym że to zawsze ja nalegam,zachęcam i nie zawsze spotykam się z chęcią z jego strony.Ba! często słyszę dziś idziemy spać, jutro, jestem zmęczony, nie chce mi się. Rozumiem że facet nie zawsze ma ochotę ale dla mnie to dość dziwne żeby nie powiedzieć podejrzane.czuję się trochę jak odrzucony towar,mam wrażenie że go nie pociągam już że godzi się na sex jeśli musi...(zamyka oczy w trakcie co powoduje że nasuwa mi się kolejne przykre stwierdzenie...pewnie wyobraża sobie kogoś innego......a ja w tym wszystkim staje na przysłowiowych rzęsach wymyślam nowości,kupuje nową bieliznę i nic....w moim odczuciu uważam że go juz nie podniecam, i że być może ma kogoś na boku...30 letni facet bez większej ochoty na sex to brzmi dziwnie prawda?
Za każdym razem na gorąco podejmuję rozmowę, pytam się o co chodzi, czy go już nie podniecam?
Zawsze z jego strony lecą ostre słowa typu spier***aj daj mi spokój,jesteś nienormalna,znowu to samo,mam Cię już dość,rzygam tobą...idź się leczyć....czy tak to powinno wyglądać?





Stresująca praca potrafi odebrać siłe n wszystko. Praca zmianowa zaś to w dluższej perspektywie problemy nie tylko z seksem ale sercem, nadwagą, ciśnieniem. I emocjami.


Czy przed praca na zmiany albo jak byl mlodszy przejawial takie zachowania?


Czy jak ma urlop jest lepiej?




Co do wyzwisk, jezeli one padaja tylko podczas pretensji o seks, nie przekeslalbym go. Sam na codzien jtesem raczej kulturalny ale w momentach zmeczenia, jak mnie ktos meczy mam ochote powiedzieć 'weź się odpie****".
On moze po prostu być tak zmeczony, że nie jest w stanie czerpac radości z seksu, co jest dla niego podwójnie frustrujące. Raz, ze go zmuszasz, dwa - nie daje rady.




PS: masz problem taki jak 90% mezczyzn po slubie, więc nie jesteś sama
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując