Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-30, 16:14   #3103
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Witam się [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Aj Gryzia, przykro mi [emoji26]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Gryzia przykro mi ale jaka piękna Ara [emoji3590]



Ja wczoraj byłam w pracy swojej dodatkowej [emoji16]

Wyjechałam po 16, nakarmiłam przed wyjsciem a i spała troche przed moim wyjazdemZ wrocilam chyba 18;15 a młoda spi [emoji85]zasnela kolo 17 obudzila sie na 15 min na kupe i zasneła dalej. Spała do 19 i jak sie obudziła to dałam jej to mleko odciągniete [emoji23]zjadła 60 ml z butli i z 5 pociągniec cycka i najedzona. Teściowa mówi ze moze z nią zostawać[emoji23] i z butelki z canpolu dobrze chyba jej sie jadło tylko chyba dosyc twardy jest i musiala sie nameczyc.



I moje pytanie jakie są dobre butelki żeby po kropelce leciało ale smoczek był miekki i nie za duży? Mam avent jeszcze ale zdecydowanie za szybko leci, i Yoomi to w tej smoczek jest ogromny nie wiem czy jej sie w buzi zmieści[emoji85]

Wczoraj jeszcze o 21 nie spała (zdjecie) zasnęła 21:30



Poza tym o 3 sie obudziła na karmienie a ja usnąc nie moge.
Jaka fajna dziewczyna [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Gryzia przykro mi ale jaka piękna Ara [emoji3590]



Ja wczoraj byłam w pracy swojej dodatkowej [emoji16]

Wyjechałam po 16, nakarmiłam przed wyjsciem a i spała troche przed moim wyjazdemZ wrocilam chyba 18;15 a młoda spi [emoji85]zasnela kolo 17 obudzila sie na 15 min na kupe i zasneła dalej. Spała do 19 i jak sie obudziła to dałam jej to mleko odciągniete [emoji23]zjadła 60 ml z butli i z 5 pociągniec cycka i najedzona. Teściowa mówi ze moze z nią zostawać[emoji23] i z butelki z canpolu dobrze chyba jej sie jadło tylko chyba dosyc twardy jest i musiala sie nameczyc.



I moje pytanie jakie są dobre butelki żeby po kropelce leciało ale smoczek był miekki i nie za duży? Mam avent jeszcze ale zdecydowanie za szybko leci, i Yoomi to w tej smoczek jest ogromny nie wiem czy jej sie w buzi zmieści[emoji85]

Wczoraj jeszcze o 21 nie spała (zdjecie) zasnęła 21:30



Poza tym o 3 sie obudziła na karmienie a ja usnąc nie moge.
Lovi ma butelki do podawania odciagnietego pokarmu, że nie leci łatwo ale smoczek jest miękki

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora