Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biała skóra.
Wątek: Biała skóra.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 17:39   #12
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Biała skóra.

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Amu_Ikuto, i jak, jesteś zadowolona z filtrów SVR? Ja czytam namiętnie recenzje filtrów na KWC, ale chyba nie istnieje taki, który by wszystkim podpasował, więc już nastawiam się na szukanie dobrego metodą prób i błędów. Ale to tak na marginesie.

Co do tematu: miała może któraś z was ten krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35977,white-perfect-spf20-nawilzajacy-krem-rozjasniajacy.html
Pytam, bo u mnie się średnio sprawdził, niczego mi nie wybielił (choć nie mam przebarwień), nie ujednolicił kolorytu skóry... Po prostu jestem ciekawa, czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia.
Obecnie używam kremu SVR 50+ tego zielonego dla cery tłustej, trądzikowej, mieszanej i jestem nim zachwycona!!!! : love: Lekka konsystencja, delikatnie bieli (co mi wcale a wcale nie przeszkadza ), nawilża (!!!), nie zapycha i nie świecę się po nim. Czego jeszcze chcieć od życia??? Dobry jest też ich krem 50+ dla wszystkich cer (taki pomarańczowy), też przypadł mi do gustu, ale jednak wysuszał mi policzki. Dla mnie ewidentnym liderem jest zielony SVR
Co do wspomnianego kremu to nie wiem, bo nie używałam
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując