Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biała skóra.
Wątek: Biała skóra.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-10, 09:55   #14
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Biała skóra.

Cytat:
Napisane przez JulkaKulkaKawalekSznurka Pokaż wiadomość
Witam.
Na wstępie chciałabym zaznaczyć - wiem, że PODOBNE wątki już były, szukałam, przeglądałam, oglądałam, ale niczego, czego szukam, niestety nie znalazłam.

A teraz przedstawię mój problem i bardzo liczę na Waszą pomoc.
Mam dość jasną karnację, bladą cerę, ale bardzo bym chciała jeszcze ją wybielić. Marzy mi się śnieżna, alabastrowa, porcelanowa skóra - tak, tak - skóra, nie tylko cera twarzy. Chodzi mi o "wybielenie" całego ciała, od stóp do głów.
Nie mam na myśli toników, ogórków, cytryn i rumianków, nie bardzo też chodzi mi o różnego rodzaju aspirynowe maseczki.

Szukam kosmetyków wybielających. Niestety nie mogę niczego takiego znaleźć, a wiem, że na Was zawsze można liczy i stąd też moja prośba: Jeśli któraś z Was stosowała bądź słyszała o tego rodzaju specyfikach, bardzo proszę o poradę i pomoc.

Przecież na przykład Japonki chyba, używają czegoś takiego? Jak sądzicie? Mam szansę? Może jakieś zabiegi trwale wybielające? Bardzo zależy mi też na trwałym i widocznym gołym okiem efekcie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Kiedyś oglądałam program o dziewczynie, która bardzo chciała rozjaśnić swoją skórę. Z tym, że ona miała śniadą karnację. Chodziła do lekarza medycyny estetycznej i robiła sobie zabiegi wykorzystujące wysokie stężenia kwasów owocowych.

Jeżeli chodzi o japonki to one na 100% unikają słońca (dla nich to wróg nr 1) i stosują jasne kosmetyki do makijażu, które dodatkowo jeszcze bardziej rozjaśniają skórę.

W domu możesz stosować kremy posiadające właściwości wybielające np. te z witaminą C lub kwasami http://www.aptekavolfarm.pl/?name=kr...x=0&y=0&form=1... niestety nie słyszałam o niczym wybielającym do ciała :P.
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując