Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy - cz. V
Wątek: Psy - cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-23, 07:43   #3725
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Psy - cz. V

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;74023296]Wg mnie po prostu nie chciało mu się na dwór wychodzić z lenistwa, bo był zaspany. Beagle są charakterne, mój spaniel też się denerwuje i warczy jak ktoś każe mu wyjść na dwór wtedy, kiedy mu się nie chce iść, ale wtedy po prostu cierpliwie stoimy i każemy mu wyjść, aż wreszcie skapituluje i powlecze się w kierunku wyjścia.[/QUOTE]

Słyszałam, że beagle i spaniele mają bardzo podobne charaktery
No właśnie mój za bardzo nie kapituluje, dlatego biorę go i sama go zdejmuje na ziemię (tylko wtedy często wskakuje i śpi dalej, albo jeszcze gorzej - wybiega na dwór, kładzie się i śpi).

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Moj juz zdrowy. W związku z tym znow wytarzal sie w go...e i byl kąpany czwarty raz w ciągu trzech tyg. Co zrobic żeby nie tarzal sie w śmierdziochach? Dostaje świństwa do zjedzenia typu żwacze i jądra. Co go zakropie na kleszcze to go umyję a dziadowskie foresto nie działa.
Któraś dziewczyna pisała o warknieciu i obszczekaniu jej przez psa. Beagle. Mnie to w ogole nie dziwi. Nie ma siły, która po dobroci, przekonałaby beagla żeby zrobił coś na co nie ma ochoty. Moje bydle jest uparte jak osioł i zębami kłapnie, ugryźć nie ugryzie ale straszy. Jakie ja muszę podchody robić, żeby go chociaż umyć...przy tym boi sie dosłownie wszystkiego.
Wow, to się okazuje, że mój jest całkiem grzeczny
Faktycznie on nie chce robić rzeczy na które nie ma ochoty i nienawidzi jak mu się czegoś zabrania. Ale nie jest strachliwy, boi się tylko niespodziewanych hałasów, wystrzałów.


Piszecie o kąpielach.
Ja psa kąpie jakieś raz na pół roku, nie wydaję mi się, żeby to było zdrowe dla ich skóry. Ale czesze go często, szczególnie gdy zaczyna się okres kleszczowy.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora