Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-09, 14:52   #87
kielaczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 17
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Ja również czuje bol brzucha w samym jego dole na środku. Mam wrażenie że brzuch jesy nabrzmialy do tego stopnia ,że spodnie rozmiar S cisną w pasie. Do tego pryszcze. Martwi mnie brak apetytu.
Wizytę miałam mieć w przyszłym tygodniu. Dziś jestem wg aplikacji (26.02 OM) w 6 tygodniu i 1 dzień i właśnie otrzymałam informacje że lekarz mnie jednak nie przyjmie bo i tak nic ze mną nie zrobi dopiero w 8 tygodniu po 20 kwietnia. 8 tydzień to nie za późno? Nie chce się zachowywać jak wariatka, dlatego zanim się wkurze, pytam Was [emoji1] widzę że któraś z Was też ma tak umówiona wizytę. Nastawiam się już, naobiecywali... Do tego czasu żeby nie było tak że lekarze nie będą przyjmować [emoji46]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wizytę 24.04, będzie to 9t1d. Byłam co prawda u gin zaraz po pozytywnym teście aby przepisała mi duphaston, ponieważ mam w historii poronienie. Ja się cieszę, że wizytę mam tak późno. Będzie już na 100% wiadomo czy jest zarodek, serce itp. Nie ma nic gorszego, niż czekanie czy pojawi się tętno czy jednak nie :-(. A tak sytuacja będzie jasna i klarowna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
To nie jest za późno, jeżeli nie plamisz itp., chociaż ja bym nie wytrzymała [emoji23]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wizytę 24.04, będzie to 9t1d. Byłam co prawda u gin zaraz po pozytywnym teście aby przepisała mi duphaston, ponieważ mam w historii poronienie. Ja się cieszę, że wizytę mam tak późno. Będzie już na 100% wiadomo czy jest zarodek, serce itp. Nie ma nic gorszego, niż czekanie czy pojawi się tętno czy jednak nie :-(. A tak sytuacja będzie jasna i klarowna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kielaczka13 jest offline Zgłoś do moderatora