Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 13:23   #72
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Spóźniająca się druga miesiączka po porodzie

Cytat:
Napisane przez kakakrzys Pokaż wiadomość
witam! 13 czerwca urodzilam coreczke(moje 2 dziecko) ktora dzisiaj skonczyla 3m jednak mam pewien problem . Pierwszą miesiączke dostałam 8 sierpnia - była bardzo obfita leciala ze mnie żywa krew jakby mnie pocieli ;/ dodam ze rodzilam sn bez pekniecia i bez naciecia . Po miesiączce kochalismy sie z mezem kilka razy jednakze zawsze z prezerwatywą - nigdy nie zauwazylismy zeby pekla czy sie zsunęła .
Drugiej miesiączki jak nie było tak nie ma - mam jedynie takie troche mleczne a czasami bezbarwne upławy - są niewielkie . Nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi . Nie mam jak zmierzyc temp w pochwie bo mam termometr na podczerwien i nie wsadze go przeciez w pochwe;/
przed ciaze nie narzekalam na regularnosc @ byla zawsze co 30-32 dni . Nie karmie coreczki piersią - karmilam tylko 1 m zycia - alee ostatnio gdy bardzo plakala bo byla glodna a mleko byla za gorace i stygło dalam jej pociagnac piers-moze to zaburzylo cykl ? takie possanie dosłownie przez minute?czy moge wykluczyc ciaze? nie moge jasne bo uprawialam seks;/ ale czy moge byc w ciazy czy to raczej zaburzenia hormonalne - organizm reguluje się po porodzie .
To normalne, że cykle po porodzie są nieregularne, nie masz się czym martwić
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując