Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy warto być prawiczkiem?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 17:39   #84
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Czy warto być prawiczkiem?

Cytat:
Napisane przez Raphaell Pokaż wiadomość
Jeśli wam kobietom, nie przeszkadza, że facet spał z innymi, to ja też moge jeszcze to nadrobić, ale kilka dziewczyn na pewno przez to skrzywdzę, bo poki co nie zakladam wejscia w zwiazek z nie dziewicą. Także zwiazek oparty bylby tylko na seksie o czym dziewczyna raczej by nie wiedziala. Tylko potem przez takie zachowanie facetow bierze się nagonka na nich pt. Wykorzystał i zostawił. A przecież same tego chcecie. Tylko nie krytykujcie mnie za to, że szczerze pisze o tym jak postępuje wiekszosc facetow. Ja poki co tak nie robie. Ale jesli wy kobiety tego chcecie to zmienie swoje podejscie. Wlasnie po to tu jestem. Zeby dowiedziec sie co jest dla kobiet wazniejsze i ma wieksza wartosc: doswiadczenie faceta czy prawictwo.
Ja tylko nie rozumiem, dlaczego od razu zamierzałbyś krzywdzić innych? Seks bez zobowiązań jest spoko, ale tylko jeśli obu stronom to pasuje, okłamywanie jednej z nich tylko po to, żeby pójść do łóżka jest mega słabe. Jestem za tym, żeby otwarcie mówić jaki charakter ma relacja i umawiać się tylko z dziewczynami, które oczekują tego samego. Są takie, chociaż niestety wielu się ciągle wmawia, że seks to coś złego, czego ten wątek jest dowodem.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując