Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złap coś nowego i niedrogiego, lumpeksy - nasze łowy i zdobycze część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-07, 17:04   #83
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Wczorajsze, 20 zł/kg (ostatni dzień przed dostawą), zdjęcia z internetu

1. Sukienka H&M moja ma brzoskwiniowe paseczki. Była poplamiona i pewnie dlatego nikt jej wcześniej nie wziął. Mydełko odplamiające zadziałało i po "brudkach" nie ma śladu. Ufff bo zakochałam się w niej.
2. dwurzędowy płaszcz f&f, mój beżowy i urocza podszewka w serduszka - na 11/12 latkę
3. bluzeczka bez rękawów, z kołnierzykiem, ze złotymi guzikami new look - moja taka "ruda"

a do tego zwykłe jeansy rurki i kilka sweterkowych zwyklaczków.
Mam taki sam płaszczyk, tylko granatowy boski jest :P

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Cześć! Kilka moich ostatnich łowów:

* płaszczyk, 35 zł
* koszula, 7 zł
* sukienka Atmo, 20 zł
* buty H&M, jak nówki, 10 zł
Jakie buciorki ekstra!

Cytat:
Napisane przez NAtasha44 Pokaż wiadomość
Muszę podzielić się z wami moim NAJDZIWNIEJSZYM lumpeksowym odkryciem... Parę miesięcy temu będąc w lumpku zawędrowałam do "kącika różności". Wzięłam do ręki kartonik z czymś co sądziłam okaże się kocem elektrycznym (akurat przydałby mi się). Wyobraźcie sobie jakiego szoku doznałam gdy już trzymając ową zdobycz w ręce przyjrzałam się opakowaniu i to co brałam za elektryczny koc okazało się być.... gumową lalą! I to nie taką byle jaką! Według informacji na kartonie lalka była "naturalnej wielkości, z naturalnym w dotyku owłosieniem.." dalej nie czytałam, rzuciłam karton z powrotem na półkę i szybko uciekłam. Całe szczęście, że nie wyciągnęłam jej z kartonu
o fuuuuuuuuu
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując