Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-29, 12:47   #69
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Cześć
Ja też zajrzałam do Benettona na Black Friday i dokupiłam sobie jeszcze jeden klasyczny sweterek z wełny merynosowej, tym razem wzięłam czarny. Oprócz tego, na Pat&Rub kliknęłam swój ulubiony peeling do ciała i to by było na tyle z moich zakupowych szaleństw Wiadomo, wish-lista pęka w szwach, ale nic jakoś szczególnie nie wpadło mi w oko, a nie chciałam robić zakupów na siłę.
maytha czytałam coś, że Pat&Rub zmieniło nazwę, była jakaś kłótnia o te kosmetyki. Wiesz coś o tym? Interesuje mnie balsam (masło) do ciała z serii otulającej, ale nie wiem już gdzie szukać tych rzeczywiście naturalnych.
Moja wish lista też pęka w szwach

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
A swoją drogą, dziewczyny, jak dbacie o wełniane ubrania? Jak je pierzecie? Macie jakieś swoje magiczne sztuczki, by utrzymać je w dobrej kondycji na długie lata?
Też się chętnie dowiem

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pokazuj!
A nie jest to nic szczególnego dwie spódniczki:
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp...7p3649262.html
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp...7p3957531.html
i jedna sukienka:
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/su...5p3649471.html

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Są nieco ciemniejsze. Takie jasne to chyba chciałabym docelowo, na fotce poniżej jest mój wymarzony kolor włosów. Mam nadzieję, że będzie mi pasować, bo też mam ciemne oczy.
dziewczyna na zdjęciu wygląda dobrze, a tez ma ciemne włosy. A za ile farbowań uda ci się osiągnąć taki kolor?

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Fajny sweter. Jak w końcu wrócę do pracy, to obczaję Bennetona.
Dzięki. Zajrzyj jeśli chodzi o swetry/golfy to mają sporo dobrych składów, przyjemnych sweterków. Tylko ceny bez promocji troszkę wysokie.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Co do tuszu, to wydaje mi sie, że nie ma takiego ryzyka. te czernie mają chwytliwe nazwy, ale czarny to czarny. Nigdy mnie żaden nie poraził swoją głębią.
Niby tak, ale ja mam własne bardzo czarne rzęsy i delikatny typ urody i czasem jak tusz mocno wydłuży, pogrubi i do tego jest bardzo czarny to efekt jest u mnie już tylko na wieczór, bo na co dzień, zwłaszcza do pracy to będzie too much. Chyba, że ja po prostu się boję mocnych makijaży i przesadzam bo do matowych mocnych kolorów na ustach też jeszcze się nie przyzwyczaiłam

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A ja chyba zacznę się ubierać w młodzieżowym dziale KappAhla. Mają rozmiarówkę do 170 cm, na razie kupiłam legginsy po domu, ale mają tez fajne dzianinowe swetry.
Sweterek z linka fajny - podobają mi się takie swetry w paski.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
i mam golarkę do wełny, więc gdy zaczyna się mechacić, to ją golę.
wooo - golarka do wełny a jak to działa - rozumiem, że usuwa zmechacenia.

Poniżej - kolejna okładka ELLE z Miranda tym razem edycja Turcja źródło: bellazon - szkoda, że u nas nigdy nie pojawiła się na okładce
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując