Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-20, 22:10   #1510
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

hej, jak tam długi weekend?
Ja wypoczęłam jak rzadko (odpoczywam, nawet przycinając gałęzie na działce. Co tam, że teraz mam megazakwasy ).


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ostatnio, najwięcej czasu spędzam na ebay'u. Co zdumiewające, są sprzedawcy, którzy wysyłają książki z Anglii za 5 zł z groszami, a gdy zamawiam z Allegro lub z księgarni internetowych, to zawsze płacę minimum dwa razy więcej za przesyłkę (krajową). W ogóle, jestem zachwycona ebay'em. Kupuję książki w twardych oprawach, często za ułamek oryginalnej ceny. W związku z tym moje książkowe zakupy na Allegro już przechodzą powoli do historii.
Gdybym kupowała w oryginale, na pewno też bym brała z ebay'a Teraz czytam sporo norweskich kryminałów, więc tak jakby zostają mi tylko tłumaczenia


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Jeszcze do tej listy dopisałabym KAWĘ
A widzisz, ja po niedawnym ataku refluksu doszłam do etapu, że... nie piję kawy. Nie mam pojęcia, jak to się stało, ale odzwyczaiłam się w ciągu 3 dni.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Wow, cudna chatka! U mnie warunki bardzo zbliżone, też mieszkam tuż przy lesie. Antresola jest moim niespełnionym marzeniem. Jak wygram kiedyś w lotto, to wybuduję dom z antresolą


Miałam wrzucić zdjęcia kwitnących dalii. W tle widać cudne hortensje z kwiatostanami o długości nawet 30 cm

Jeśli chodzi o lato, to najbardziej lubię sierpień: to czas hortensji i ważek

Miłego weekendu!
Piękne kwiaty, niezmiennie zazdroszczę ogrodu. Jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku zrobimy nasadzenia na naszej działce... obecnie teren jest pusty, tylko zarośniety haszczami... (przez 3 lata nic nie robiliśmy z terenem, bo była groźna budowania obok kolei szybkiego ruchu. Wygląda na to, że zmienili trasę i chyba zaczniemy myśleć o budowie domu..).
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując