Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MASSIMO DUTTI cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-27, 15:07   #1565
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez bacheliere Pokaż wiadomość
Też mnie to rozczarowało, ale z drugiej strony portfel się cieszy
A ja sobie lubię coś nowego kupić od czasu do czasu i liczyłam na piękne śliwki, bordo, butelkowe zielenie, głębokie fuksje. No i


Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Ja tam się zastanawiam, czy zrobienie czegoś, co ma talie, a jednocześnie nie jest biała elegancka koszula, naprawdę tak bardzo ich ostatnio przerasta. Jak modelka ma średnio 175 cm i średnio nosi rozmiar S, a koszula na niej wisi, jakby jeszcze koleżanka się jej miała pod ta koszula zmiescic, to ja nie wiem, jak człowiek przeciętnego wzrostu ma w tym dobrze wyglądać
Chyba to jest ta moda na oversize. Ja nad szyciem się w ogóle nie zastanawiam, bo np. w takiej zarze większość kiecek ma dekolt do pasa i bez stanika. Naprawdę jestem ciekawa kto na co dzień tak chodzi poza modelkami ze zdjęć


Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Nie kazali dopłacić tylko sami sobie pobrali tę kwotę - zwrócili mi za tę 1 rzecz, której nie mieli jednak na magazynie niepełną kwotę. Nie było o tym słowa w mailu z przeprosinami

Już do nich napisałam. Wiadomo że dycha to nie majątek, ale to jest mega nieprofesjonalne

Edit: jeszcze 1 świetna historia. Właśnie zauważyłam, że nie dotarł jeden ze zwrotów, które robiłam 3 tygodnie temu. Zwrot w paczkomacie i przesyłka nie została doręczona do MD, a niby jest w drodze powrotnej do nadawcy (czyli do mnie?). No ciekawe, bo od 14 sierpnia jest taki status. Sukienka z nowej kolekcji za 450 zł - jak miło.
Eee chyba bym im awanturę zrobiła. Tylko nie mailowo, bo tam wysyłają odpowiedzi: kopiuj-wklej
Nie po to brałaś ubrania do danej kwoty żeby mieć darmową wysyłkę, żeby teraz oni, ze swojej winy przeca, pobierali Ci bezczelnie za to kasę! 10 zł czy nie, no chyba zasady jakieś są.
Z tym zwrotem tym bardziej bym docisnęła.
Ale pamiętam, że zwrot przez paczkomat w mango kiedyś trwał ponad m-c? wina paczkomatów, także lepiej tak nie zwracać chyba.


Na stronce widzę taka fotkę: http://prntscr.com/oy6xso i ja się pytam czy ten ktoś kto wstawiał ją tam widział tę norkę w Łodzi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2019-08-27 o 15:12
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując