Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-01, 18:11   #43
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Rozumiem Cię. Też tak czasami mam. Ale wiem, że nie można się poddawać i tu liczy się przede wszystkim systematyczność i cierpliwość.
Też jestem na początku kuracji kwasami i wszystkiego się uczę.
Jakoś z nakładaniem filtra nie mam większego problemu. Na razie mam Avenkę emulsję 50-tkę, następny w kolejce czeka Antek LRP. Zobaczymy jak będzie dalej.
Ze skrobiowaniem też jakoś sobie radzę. Zakupiłam Dry Flo na mazidłach i jestem bardzo zadowolona. Oprócz skrobii nic więcej nie używam, czasami puder brązujący jak jestem bardzo blada i to wszystko.
Skrobia ładnie matuje i ujednolica mi cerę.

To wcale nie znaczy, że nie mam problemu. Mam lekki wysyp po toniku 2% BHA. Nie jest to jakiś mega - wysyp, ale codziennie widzę nowe pryszcze na mojej twarzy.

Naprawdę staram się tym nie zrażać. Jakoś bardzo koszmarnie to aż nie wygląda. Chyba.
Lekko najwyżej korektoruję takiego pryszcza i potem skrobiuję.

Nie jest źle i na razie jestem zadowolona, bo widzę postępy.
I wiem, że skóra mi to odpłaci w przyszłości.

Czego Ci życzyć? Chyba wytrwałości, cierpliwości.
Pamiętaj, że nie jesteś sama i widzisz, że tu wszyscy są bardzo sympatyczni i wspierają się wzajemnie. To bardzo ważne.

Pozdrawiam ciepło.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując