Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 14:09   #30
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Chyba spróbuję bo alfa kusiTruskawko wa a czym Ty farbujesz że masz taki piękny kolorek?wiem że ostatnio c10 a wcześniej?
Od wielu miesięcy jadę na superblondach różniastych, czasem na wodzie 9%, czasem zdarzyło mi się na 12%. Alfaparf, Koleston, ostatnio ta Inebrya, w międzyczasie nałożyłam Palette Deluxe 230 i poprawiałam Garnierem Sensation 111

Generalnie oczekuję od farby, że rozjaśni mi odrost przynajmniej do takiego czystego, neutralnego koloru. Nie może też rudzieć po tygodniu. Robię same odrosty, unikam malaksu (pogarsza kondycję), więc takie pięknie poświaty jakie daje np. Koleston 12/96 u mnie nie wyjdą Od tonowania mam gencjanę i pianki Venita: różową i fioletową. Mieszam sobie je w różnych proporcjach z maską, z wodą w misce czy do psikacza ogrodniczego Mam odświeżony, błyszczący kolor, ale bez wysuszenia jakie funduje mi zazwyczaj malaksowanie farby.

Jeszcze myślę nad dokupieniem niebieskiej pianki i będę miała komplet do mieszania Niby trochę zabawy, ale jak człowiek się przyzwyczai, to nie jest to jakimś problemem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując