Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-25, 12:23   #82
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Vericious mi lata 90 te tez kojarzą się podobnie :szlazingery i te okropne dresy ortalionowe a'la m
Modern Talking które szelescily jak dzisiejsze foliowki ..i te okropne kurtki z takimi ściągaczami kojarzą mi się z dzisiejszymi menelami i kabaretem moralnego niepokoju.oni często w swoich skeczach mają takie ciuchy. Też uważam ze to szczyt bezguscia ...i brak poczucia estetyki.

Annulka21 super włoski. U mnie długość podobna i tez odcień zależnie od naświetlania otoczenia.
Kamillah te różowo czerwone włosy mnie rozbawily

U mnie czas uzupełnić zapasy w olejach i serum (miałam w szklanej buteleczce,ale się potluklo. Nagle cała półka była w oleju i coś kapalo. ..patrzę a tu caly spod odpadł i nikt nie chce się przyznać komu spadło. .trudno.teraz u Anwen jest kilka nowości w tym zakresie wiec skorzystam..☺ albo serum z artego..coś takiego poleciła daria (kosmetyczna hedonistka) musze zajrzeć na jej bloga i doprecyzować nazwę by wiedzieć co szukać. Ale ponoć dobry .jak będę przy komputerze wrzucę link
Może kiedyś uda mi się w archiwum znaleźć zdjęcie, ale ostrzegam, to było wykonane 15 lat temu gdy panowała moda na skunksy i hardkorowe pasemka
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując