Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-27, 08:14   #3466
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zeneksalamandra Pokaż wiadomość
Witam,

Proszę mnie troche uspokoić, otóż moja dziewczyna bierze tabletki Sidretella od 3 miesięcy (teraz będzie zaczynać czwarte opakowanie). Jako, że dużo sobie wmawiam, stosowaliśmy cały czas prezerwatywę, krwawienia dostawała na trzeci dzień (tabletki przyjmuje o 17, a krwawienia dostawała raz o 14, drugi raz o 13). W tym cyklu raz współzylismy bez prezerwatywy, był to 9-ty dzień po wzięciu pierwszej tabletki z trzeciego opakowania.

Żadna z tabletek nie została pominięta, zwymiotowana, a dziś przypada czwarty dzień przerwy (ostatnią tabletkę wzięła w piątek), a krwawienia dalej brak. Twierdziła na początku przerwy, że jakby „czuje” okres i tak ma za każdym razem przy końcu opakowania, jednak krwawienia brak. Nie ma żadnych objaw ciąży, żaden ból piersi itp nie występuje.

Wiem, ze przy pierwszych opakowaniach może się tak zdarzać, ale ten zbieg okoliczności, że akurat teraz wspolzylismy bez prezerwatywy i krwawienie nie wystąpiło wzbudza wątpliwości.
Jeśli tabletki przyjmowała normalnie i nie było incydentów, gdy mogła się nie wchłonąć (a piszesz, że nie), to na pewno nie jest to ciąża. Po co dziewczyna bierze tabletki, skoro i tak używacie prezerwatywy?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując