Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy LIPCOWE 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 20:23   #46
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Byliśmy u chirurga z tym ropiejącym pępkiem, lekarz powiedział, że to ziarniniak pępka i że go jakoś tam podwiąże niteczką i może pomoże, a jak nie pomoże, to trzeba będzie operować (!!!) żeby tam wszystko wyczyścić dokładnie. Jak usłyszałam słowo operacja, to już miałam łzy w oczach. Później poszliśmy do sali zabiegowej na te podwiązanie, mały strasznie płakał, ja musiałam go trzymać za ręce, mąż za nóżki, lekarz z pielęgniarką grzebali przy tym pępku, były trzy próby podwiązania tego ziarniniaka i się nie udało, ziarniniak został urwany, zostaliśmy z krwawiącym pępkiem, czyli na nic to się zdało, bo znowu odrośnie, a dodatkowo moze się tam jakoś paskudzic, mamy obserwować czy nie ma gorączki i czy pępuszek się nie czerwieni, a wtedy szybko do lekarza....bo to jakoś jest połączone z jelitem i może do jakiegoś zakażenia dojść, za dwa tygodnie kolejna wizyta..... generalnie lekarz mnie mega przestraszył jak zaczął nam to wszystko tłumaczyć i jeszcze ta operacja.....jestem przerażona i tak bardzo szkoda mi małego, tak bardzo płakał

Marttb w sumie dzięki, że mi podpowiedziałaś z tą wagą, sama na to nie wpadłam, nie jest to droga rzecz, a jednak się przyda, będę mogła ważyć małego i będę spokojniejsza jak będę widziała, że prawidłowo przybiera, a nie chce latać co tydzień do lekarza, bo i tak ona mnie ma za histeryczkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując