Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 07:37   #38
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
No w końcu ktoś napisał coś takiego, że jestem pełna podziwu. Również uważam, że powinnaś ubrać się i wyjść na cały dzień. Mleko można przecież odciągnąć jeśli karmisz.
On małej nie zabije, nikomu się nic nie stanie, a może dotrze do niego jak wygląda aktualnie każdy Twój dzień. Później siadacie, gadacie i albo on się zaczyna poczuwać do roli ojca, albo ustalcie w jaki sposób się rozstaniecie (kwestie mieszkaniowe itd.). Tutaj nie ma innego wyjścia, terapia szokowa i albo dotrze albo nie.
No nie wiem, znam przypadek, gdzie matka zostawiła dziecko na parę godzin właśnie z takim lewym tatusiem i jak wróciła to było głodne i siedziało zapłakane we własnych rzygach, bo tatuś się brzydził przebrać córkę. Brzydził się dotknąć własnego dziecka, bo zwymiotowało. Bóg wie ile by tak siedziała, gdyby matka nie wróciła. Może tatuś za jakiś czas by zadzwonił do babci po pomoc. Zresztą jak się rozstali to córkę też miał gdzieś do momentu, kiedy matka kazała mu walczyć o dziecko sądownie, bo się chciała zemścić na synowej. Ja bym nie eksperymentowała na dziecku w imię ratowania kijowego związku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując