Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retusz zdjęć - pokaż swoje prace!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-11, 19:22   #209
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez djanas19 Pokaż wiadomość
Dzięki, ale czekam jeszcze na ocenę od eweliwoj ;-)Potem dam modelkę przed retuszem .
mnie sie bardzo podoba jak zwykle z czolem to sam mowiles a jedyny zarzut to zwroc uwage na cienie na powiekach nie mozliwe jest zeby daly taka fakture na powiekach ale to jest taki szkropul malusi ze patrz jakby go w ogole nie bylo heh co do ust anki faunki mowila ze za mocno wyostrzone i wyglada jakby popekalo to sie niestety zgodzic nie moge zdjecie oddaje takie szczegoly ze musi byc widac te zmarszki a ma je kazdy z nas i sa jak najbardziej naturalne mi tam nic w niej nie peka
djjanas mowiles ze wlosow nie robiles ze rozwiane i tak dalej dla mnie usowanie 4 wloskow z twarzy to glupota nikt nie ma idealnie ulozonych wloskow co do jednego i jest jak najbardziej ok bardzo mi sie podoba

a teraz mow czy to ty robiles czy wkrecasz jak wczoraj bo wyszlo na 5+ jak dla mnie

co do filmow to mam konto premium na rapideshare wiec nie korzystam ze stronek film wsysam w 5 min a ten transformers tez wczoraj ogladalismy i szalu nie robi taka fantastyka dla dojrzewajacych chlopcow

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez djanas19 Pokaż wiadomość
Pierwsza modelka ok,dużo tam nie robiłaś ,po prostu ładnie,a drugi retusz mi się nie podoba taki szary i brudny (cały),jedynie czoło nawet ci wyszło ja też robiłem ten retusz zobacz jak mi wyszło i porównaj.(gdzieś na początku.)
A to moja praca ,dużo czasu zajęła ,ogólnie jakieś 3-4 godziny,mów co jest nie tak.;-)Nie poprawiłem tylko czoła na górze przy włosach takie nie dokładne i rozmazane(klops;/)
http://yfrog.com/j381521fashion02220122690j

A co do filmów to znam fajną stronę ,gdzie można oglądać za free )) www.cinemak.pl
co do mojej modelki janas to sie pomyliles bo sie napracowalam najpierw liqifity zmiana koloru skory zabawa swiatlem przeszczepienie nowych powiek transparenty makijaz podwojnie rozmywana twarz raz delikatnie ogolnie pozniej punktowo i 3 sposoby wyostrzania eleminacja szumu

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

cofnelam sie na pierwsza strone do tej zarowkowej modelki naszukalam sie i jest swietnie moja to wiem ze zla heh a twoja dobra jak zwykle moze ciut przesadziles ze struktura skory na policzkach ale nie koniecznie no ale rzesy to chyba twoja pieta jest bo nie wychodzi ci doklejanie za bardzo

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

halo ktos tu jest w ogole?
__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora