Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki makijaż????
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-02, 22:25   #38
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jaki makijaż???? AgaZ

Witaj Moniczko [img]icons/icon7.gif[/img]
To jeszcze ja dodam kilka słów od siebie. Masz bardzo ładną młodziutką buźkę i uważam, że trochę za wcześnie stylizować się na południową sex bombę [img]icons/icon7.gif[/img] Na to masz jeszcze czas, bo stracisz ten dziewczęcy urok.
Noa bardzo trafiła z propozycją falbanek, dekoltów, spódniczek. Będzie Ci w nich ślicznie.
Do tego proponuję makijaż w tonacji takiej jak wkleiła Ola - zdj. 2 i 3; Do tego możesz jeszcze swobodnie dołożyć róż, śliwkę, ametyst, wszelkie chłodne brązy. Mogą to być cienie matowe jak i perłowe, te drugie ze względu na wielkość oczek nawet bardziej. Nie obrysowuj mocno oka ciemnymi cieniami, ani kredkami. Makijaż musi być lekki. Najciemniejsze powinny być rzęski [img]icons/icon7.gif[/img] które dodatkowo możesz podwijać do góry. To dodatkowo powiększy oko.

Możesz szaleć z kolorami i typami szminek i błyszczyków. Z tego co widzę, usta to Twój atut [img]icons/icon7.gif[/img]

Fryzurkę polecam taką jak na zdjęciu Babci [img]icons/icon7.gif[/img]Pierwsza, bądź druga. Mocno pocieniowane włoski, podkręcone i opadające filuternie na buzię. Sama słodycz [img]icons/icon7.gif[/img]
Troszkę uciążliwe to nawijanie na wałeczki, ale efekt wart tego poświęcenia [img]icons/icon7.gif[/img]

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując