Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jecie zdrowo?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-20, 20:52   #5002
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Czy jecie zdrowo?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86730710]Takie, dzięki którym zbudujesz trochę mięśni, schudniesz, i obniżysz dzięki nim body fat percentage. Generalnie, dieta to podstawa, ale ćwiczenia bardzo rzeźbią sylwetkę, a co za tym idzie, i twarz się bardzo wysmukla.

[/QUOTE]

Aha, tak jak myślałam..
Czyli nie ma ćwiczeń na to, by twarz magicznie zmienila owal, o czym usilnie próbujesz tu wszystkich przekonać.

Jestem bardzo czepialska, ale piszesz tu o jakimś magicznym zmienianiu twarzy "przy pomocy" ćwiczeń na sylwetkę, co jest jakaś kompletna bzdurą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ćwiczenia twarzy mogą trochę zmienić jej owal, oczywiście twarz z natury kwadratowa i tak pozostanie kwadratowa a owalna dalej będzie owalna.
Ale ćwiczenia ciała to nie sądzę. No chyba że chodzi tylko o odtłuszczenie, o to że je wspomagają łącznie z dietą i wtedy spod tłuszczu wyłania się naturalny owal.

.
No właśnie o tym pisałam, nie wiem czemu cinderella brnie w jakieś dziwne teorie, że od machania ciężarkami twarz mi się nagle odmieni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora